Znajdź nas na Facebooku

Witamy

     Wykonujemy wszelkie prace ogrodowe, począwszy od projektu poprzez przygotowanie ogrodu do uprawy (wymiana ziemi, plewienie, ukształtowanie terenu, zakładanie agrowłókniny oraz siatek ochronnych),a także montaż systemów nawadniających do sadzenia roślin oraz opieki nad założonym ogrodem.

Zadbamy o przestrzeń wokół domu, hotelu, restauracji oraz firmy tak, aby poprawić jej jakość wizualną i funkcjonalną. W sposób kreatywny i z wyobraźnią dopasujemy najlepsze rozwiązanie zgodnie z Państwa potrzebami.

Nasze projekty pozwolą Ci zrealizować ogród skrojony na miarę Twoich potrzeb. Realistyczne wizualizacje przybliżają wizję projektanta, aby z jego pomocą wybrać optymalne rozwiązanie.

Świadczymy również usługi florystyczne.

 

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem terenów zieleni: ogrodów przydomowych oraz przestrzeni publicznych (zieleni miejskiej i osiedlowej). Świadczymy usługi florystyczne. Przez cały rok tworzymy wyjątkowe dekoracje, które ozdobią stoły, drzwi i okna.

 

Architektura krajobrazu

Dekoracje

Florystyka

Napisz do nas!

Email:
Temat
Wiadmość
Proszę uzupełnić równanie: 21/7=

ARCADINES Pracownia Architektury Krajobrazu

Jesteśmy pasjonatami piękna, kwiatów i ogrodów, ceniącymi sobie styl, funkcjonalność oraz harmonię kompozycji. Wszystkie nasze prace i projekty powstają z pasją i dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Dane kontaktowe

Agnieszka Walkowicz-Leniec
ul. Wrzosowa 106
59-300 Lubin

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: 607 615 650